Çift Açılır Kamelya Tente 2018-03-04T23:49:36+00:00

Çift Açılır Kamelya Tente

T Model Tente,gölgenin isteğe bağlı olarak hem sabitlenebilmesi hem de taşınabilmesine olanak sağlayan estetik ve zarafetin bir araya geldiği çift yöne açılımlı tente modelidir.T model tente de fonksiyonel olarak ister aynı anda aynı yöne isterseniz de bir tentenin kapalıyken diğerinin açık kalmasıyla beraber gölge yönü isteğe bağlı olarak değiştirilebilir.

Daha Fazlası

Çift Açılır Kamelya Tente

Büyük bir mekanınınız varsa ve en ekonomik çözümü düşünüyorsanız, daima değerlendirilecek bir seçenek olacaktır. Ayarlanabilir mafsallar yardımıyla gölge alanını boyuna ayarlanabilme özelliğine sahip olan T model tente ilk bakışta birden fazla mafsallı tentenin yanyana durduğu imajını verebilir.

T model tente 3 metre sağa, 3 metre sola ve 6 metre uzunlamasına yapılabilmektedir.Yaklaşık 36 metrekare alana sahip olabilen T model tente yağmur ve güneşten koruyabilmektedir.T Model Tente’ye her çeşit kumaş uygulanabileceği aynı zamanda uzaktan kumanda,motor,sensör gibi uygulamalar ile de kullanılabilmektedir.

YAPISAL VİZYON

Eskişehir tente branda en yüksek seviyede tasarımda tutarlı yeniliklere imza atan ödüllü bir firmadır.

 model tente tasarım ve birçok çeşit imkanı sayesinde olumsuz hava koşullarında dahi bahçe,kafe,restaurant gibi ortamlarda hoşça vakit geçirebilme imkanı sağlamaktadır.İhtiyaçlarınız doğrultusunda zemine montajlı sabit olarak veya tekerlekli hareket edilen çeşitleri mevcuttur.

T model tente çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için Eskişehir Tente’ye iletişim bölümünden mesaj atabilir ve ya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz…