Kasetli Tente 2018-03-04T23:45:12+00:00

Kasetli Tente

Kasetli Tente Sistemleri diğer sistemlere göre toplandığı daha küçük bir boyut kazanması nedeniyle tercih edilmektedir. Kasetli Tente Sistemlerinde saçak yerine bir profil bulunması nedeniyle tente kapalı konuma getirildiğinde profilin içine toplanarak tente kumaşını saklayacak şekilde kapanmasından dolayı bu ismi almıştır.

Daha Fazlası

Kasetli Tente

En büyük avantajı tente kumaşını profil kasetin içinde saklaması sayesinde kumaşın uzun ömürlü olmasını sağlar. Fakat bazen bu dejavantaj da sağlayabilmektedir. Çünkü ıslak bir şekilde kapanmış tente kapalı yerde kurumaya maruz kalacağından koku, küf yapabilmekte hatta kumaşın birbirine yapışarak deformasyona uğramasına neden olabilmektedir.

Kasetli Tente Sistemlerinin en büyük avantajlarından bir tanesi kullanılan Tente Kumaşının kapalı konumda iken profil kaset içine toplanarak kumaşın uzun ömürlü olmasını ve dış etmenlerden korunmasını sağlar. Kasetli Tente’nin zarar görmemesi adına kapalı konuma getirilirken sadece ıslak olmamasına dikkat etmek gerekir. Kapalı vaziyette uzun süre ıslak bekletilen kumaş koku ve küf oluşturabileceğinden dolayın dikkat edilmesi gereken bir konudur. Dış mekanda kullanılan Tentelerde kaliteli Akrilik kumaş ve alüminyum iskelet tercihi Tentenizin yıllarca kullanılabilir olmasını sağlayacaktır. Eskişehir Tente olarak Kasetli Tente ürünlerinde 1. kalite kumaş ve özel imal edilmiş alüminyum profiller kullanmaktayız.

YAPISAL VİZYON

Eskişehir tente branda en yüksek seviyede tasarımda tutarlı yeniliklere imza atan ödüllü bir firmadır.

Kasetli Tente Sistemlerinin en büyük avantajlarından bir tanesi kullanılan Tente Kumaşının kapalı konumda iken profil kaset içine toplanarak kumaşın uzun ömürlü olmasını ve dış etmenlerden korunmasını sağlar.

Kasetli Tente sistemleri uygun fiyatı ve uzun ömürlü dayanıklı yapısı ile küçük işletmeler, ev ve bahçeler, kafe restaurant, alışveriş merkezleri vb. bir çok mekanda tercih edilmektedir.