Otomatik Raylı Tente 2018-03-04T23:47:20+00:00

Otomatik Raylı Tente

Otomatik raylı tente, diğer adıyla katlamalı tente restaurant,otel,kış bahçelerini daha geniş bir alanda kullanılmak için üretilmiş olup diğer tente çeşitlerinin içinde olumsuz hava şartlarına en dayanıklı olan sistemdir. Otomatik raylı tente uygulandığı mekanla bütünleşerek etkileyici bir ortam yaratır.

Daha Fazlası

Otomatik Raylı Tente

Otomatik raylı tente ürünlerimiz alüminyum profil yapıdan oluşmakta olup sistem ve sistemdeki led ışıklar uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahiptir.Kaliteli şık ve estetik görünümü sahip olan Otomatik Raylı Tente kolay kullanımı sayesinde tercih edilme nedenleri arasındadır.

Sadece kafe,restaurant gibi alanlarda kullanımının yanında evinizin bahçesine de kurulum yapılarak arzu edilen şekilde ayarlanarak kapatılması istenilen alanda rahatça kullanılabilir.Katlanabilir raylı tente her mekana uyum sağlamakla beraber ayrı bir estetik katmaktadır. PVC su geçirmeme,alev yürütmeme özelliklerine sahip olan otomatik tente’nin en büyük artılarından birisi ise sistem kurulduğunda etrafı kapatılmak istendiğinde ekstra profil gerektirmemesidir.

YAPISAL VİZYON

Eskişehir tente branda en yüksek seviyede tasarımda tutarlı yeniliklere imza atan ödüllü bir firmadır.

Aynı zamanda tavan örtüsünün açılıp kapanması uzaktan kumanda kontrolü ile yapılabilmektedir.İstenildiği taktirde sisteme aydınlatma yapılarak daha hoş bir görünüm yaratılabilir.

Otomatik Raylı Tente  çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için Eskişehir Tente’ye iletişim bölümünden mesaj atabilir ve ya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz…