Oval Pergola Tente 2018-04-02T16:09:53+00:00

Oval Pergola Tente

Dayanıklı malzemeden üretilen pergola tente sistemleri yazın güneş ışınlarından korunabilmek,kışın ise yağmur ve soğuk havanın içeriye girmesini engelleyebilmek için kullanılabilmektedir.Pergola tente raylı ya da moturlu seçenekleri sayesinde hava şartlarına bağlı olarak açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir.

Daha Fazlası

Otomatik Raylı Tente

Pergola tenteler isteğe göre farklı özelliklere sahip olarak alabilme şansına sahipsiniz.Sizin tercihleriniz doğrultusunda raylı sistem veya motorlu sistemlerden tercih yapabilirsiniz.Farklı aydınlatma özellikleri de eklenebilmektedir.

Uzaktan kumandalı,aydınlatmalı,açılır kapanabilir pergola tenteler estetik bir güzelliğe sahiptirler.Genellikle kafe,restaurant gibi yerlerde tercih edildiğinde hoş görünümünden dolayı müşterilerin ilgisini çekmektedir.

YAPISAL VİZYON

Eskişehir tente branda en yüksek seviyede tasarımda tutarlı yeniliklere imza atan ödüllü bir firmadır.

ESKİŞEHİR Tente olarak ESKİŞEHİR ve Ege bölgesi başta olmak üzere pergola tente sistemlerini tüm Türkiye de satış ve kurulum yapmaktayız.

Pergola Tente çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için ESKİŞEHİR Tente’ye iletişim bölümünden mesaj atabilir ve ya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz…