Wintente 2018-04-03T03:28:10+00:00

Wintente

Alüminyum kaseti ve gergin kol yayları sayesinde gün doğumu ve gün batımında eğimli gelen güneş ışınlarını engellemek için 0/170 dereceye kadar açılabilir. Akrilik, scren, vinil kumaş seçenekeleri ve kumaşlara uygulanacak geniş logo çalışmalarıyla mekanlarınızı daha görüinür kılan bu sistem manuel ve motorlu olarak kullanılabileceği gibi rüzgar ve güneş sensörüyle uzaktan kumanda etmenizi sağlayarak kullanıcılarına birinci sınıf bir konfor yaşatır. Ev, iş yeri, restorant, yazlık fark etmeksizin güneşe çözüm bulamadığınız her yerde çözümünüz olamaya aday bir üründür.

Daha Fazlası

Wintente

Geniş renk ve kumaş seçenekleriyle mekanlarınıza şık tasarımlar yaratarak değer katacağı gibi kendi oluşturduğunuz konseptlere uyum sağlar. Kumaşa uygulanan logo çalışmalarıyla mekanlarınızın dış görünürlüğünü arttırır. Eğimli güneş ışınlarını engeleyerek dış mekanlarınızı maksimum faydayla kullanmanızı sağlar. Motorlu ve manuel seçenekleri mevcuttur. 2 yıl garantilidir. Motor garantisi 5 yıldır. Su geçirmez kumaşı ile sizi yağmurdan korur.

YAPISAL VİZYON

Eskişehir tente branda en yüksek seviyede tasarımda tutarlı yeniliklere imza atan ödüllü bir firmadır.

0/170 dereceye kadar açılan yapısı sayesinde güneş ışınlarını engeller.

Su geçirmez ithal kumaşı sayesinde sizi yağmurdan korur.

Eskişehir Tente olarakWintente sistemlerinde imalatından montajına kadar profesyonel çalışma ekibimiz tarafından imal edildikten sonra  ürünlerimizin montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir.